KUBAT LTD. ŞTİ.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

► Bu web sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde, Uluslararası Sözleşmeler ve İç Hukuk Hükümleri geçerlidir. 

► Satın alınan hit paketlerine bağlı hit gönderimi, en geç 24 saat içerisinde başlar.

► Alıcı; satın aldığı paket dahilinde olan hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin, backlink paketi alan bir alıcı, buradaki kredilerini organik hit olarak kullanamaz. 

► Alıcı, en azından mesai saatleri içerisinde ulaşılabileceği bir telefon numarasını bildirmek zorundadır. 

► Alıcı, hitlerin takibi için web sitesine Google Analytics isimli programı yüklemek zorundadır. Eğer bu programı yüklemez ise, sorumluluk kendisine aittir. 

►Alıcı, hit gönderimi yapılacak olan web sitesininin Google Analytics mülkünden Hit Dünyası'na paylaşım yaparak, Hit Dünyası ekibinin de hit takibi yapabilmesini kabul ve taahhüt eder. 

► Alıcı, ödemeyi banka hesabına havale/eft yaptıktan sonra, Hit Dünyası ekibine ödeme yaptığını bildirmek zorundadır. 

► Satın alınan hit paketlerinden alıcının cayma hakkı YOKTUR. Hiçbir haklı sebep gösterilmeksizin fesih talepleri, kabul edilmeyecektir. 

► Hit Dünyası, satın alınan krediye uygun olarak taahhüt edilen miktarda hit göndermeyi kabul ve taahhüt eder. Bu hitlere bağlı olarak kullanılan krediye göre arama motorunda yükselme sağlanması gibi bir taahhüt, Hit Dünyası ekibinin taahhüteri arasında yoktur. 

► İş bu sözleşmede hüküm bulunmayan durumlarda, öncelikle Uluslararası Sözleşmeler ve daha sonrasında Türk Borçlar Kanunu hükümleri uygulanır.