KUBAT LTD. ŞTİ.

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Piyasada bu kadar organik hit sağladığını iddia eden ve hatta bilgisayarlarınızı kullanarak bizzat organik hit sağladığını göstermeye çalışan organik hit artırma işi yapan var iken, neden biz? Bizim bir farklılığımız olmalı değil mi?

Bizi seçmen lazım, çünkü;

> Biz, bilgisayarları değil, sunucuları kullanıyoruz. Bilgisayarlarınızdan veya başkalarının bilgisayarlarını kullanarak sağlanan organik hit ve tıklama yöntemlerinin, ileride "spam"a düşmemesi için hiçbir neden yoktur ve tüm kazanımların yok olması an meselesidir. 

> Biz, bilgisayarlarınıza yüklenen programlardan farklı bir yöntemle çalışmaktayız. Sunucularımızın sağladığı organik hit ve diğer tıklama yöntemlerimizin, bire bir aynısı veya benzeri, piyasada bulunmamaktadır. Tamamen kendi yazılımımız üzerinden çalışmaktayız. 

> Google Analytics aracılığıyla hitleri takip edebilirsiniz ve kredilerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Tüm kredi düşümlerinde Google Analytics verileri temel alınmaktadır. 

> Sizin kişisel bilgisayarınıza ihtiyacımız olmadığı gibi, organik hit sağlayabilmemiz için Google sıralamasında ilk 10 veya 20'de olma gibi bir zorunluluk yoktur. Çünkü çalışma sistemimiz, bilgisayar mantığı ile değil, sunucu mantığı ile aktif olmaktadır. 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Hedefimiz, emek verip, ürettiğiniz web sitelerinize organik hit ve diğer tıklama yöntemlerini en sağlıklı bir şekilde size sunabilmek. Unutmayın, organik hit ve diğer tıklama yöntemlerini tüm büyük kurumlar kullanmaktadırlar. Bir deneme için, Google'daki anlık aranan trend kelimelere baktığınızda, özellikle haber sitelerinin son haberlerine dair kelimeleri bulacaksınız.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Organik hit ve diğer tıklama yöntemlerini, yukarıda da belirttiğimiz gibi sunucu temelli ve tamamen kendi üretimimiz yazılımlar üzerinden sağlamaktayız. IP sorunu yoktur ve her zaman Google Analytics üzerinden takip edilebilir.

Son olarak şunu belirtmeliyiz ki; bizi sınayın! Deneme hit talep edin ve demo hitleri Analytics üzerinden takip edin. Aklınıza takılan en ufak soruyu dahi, bize iletin.