KUBAT LTD. ŞTİ.

Blog

Anasayfa   -   Blog   -   GOOGLE'DA İLK SAYFA ve ORGANİK HİT

GOOGLE'DA İLK SAYFA ve ORGANİK HİT

07 Ekim 2018

Google'da İlk Sayfa Olmada Organik Hitin Önemi

Google'da anahtar kelimelerde yükselme, başta e-ticaret siteleri olmak üzere hemen hemen tüm web siteleri için çok önemlidir. 

Bunun nasıl olacağı konusunda yazılan binlerce yazı bulunmakta. Ve tabi ki, bunun tek bir yolu da yoktur. Bir çok yöntem aracılığyla istenilen anahtar kelimelerde Google'da ilk sayfada olunabilir. Ama tüm bu yolların tek bir kesişim noktası vardır: Tıklama!

Tıklama, bünyesinde backlink, organik hit, direk hit gibi kavramları barındırmaktadır. Site içi ayarlarınız ne kadar iyi olursa olsun, backlinkleriniz ne kadar kaliteli hazırlanırsa hazırlansın, backliklerinize tıklanmıyor veya organik-direk hit alamıyorsanız, bunların hiçbir faydası bulunmamaktadır. 

Tıklama kavramının bünyesinde yer alan backlink, organik hit ve direk hit gibi tıklama çeşitlerinin en önemlisi, tartışmasız "Organik Hit"tir. Organik hit, arama motorundan girilen anahtar kelimenin yazılması sonucunda, istenilen web sitesinin tıklanarak, web sitesinin içerisinde gezinmeyi ifade eder. 

Eğer anahtar kelimelerde organik hit girişi olmayan bir web siteniz var ise, arama motorlarında ilk sayfaya çıkması mümkün olmamaktadır. Gerçek kullanıcıların size ulaşabilmelerini istiyorsanız, ilgili anahtar kelimelerde organik hit trafiğinizin yoğun olmasına özen göstermelisiniz. 

Anahtar kelimelerinizde Google veya Bing'te ilk sayfada yer almak istiyorsanız, organik hit satışı yaptığımız hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 Bu yazı 12190 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

GOOGLE'A NELER OLUYOR?

25 Ağustos 2018

ÜCRETSİZ ORGANİK HİT

21 Temmuz 2018

KIRIK LİNK KONTROLÜ

01 Temmuz 2018

GOOGLE SIRA BULUCU

30 Haziran 2018

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

30 Haziran 2018

ALT SAYFA ZİYARETİ

26 Haziran 2018

ORGANİK HİT ve SÜRE

26 Haziran 2018